Clatronic KB 3538

10 kg
Objem
30 l

• , zakoupeno v MALL.CZ

Ledničku jsme si pořídili na cestování, udrží nachlazené potraviny, ale neochladí.

• , zakoupeno v ivatofi

• + Dostatečný objem. 1,5l i 2l se vejdou (mimo místo pod chladící jednotkou)
    • + Tichý větrák
    • + 12V a 230V kabel prakticky schovaný ve víku
    • + standardní cena (2,1k) srovnatelná s konkurencí
    • - mohla by mít nožičky a chodit sama z domu do auta a zpět podle potřeby. ;-)
    • - nic dalšího mě nenapadá

Doporučuji ke koupi, pokud Vám její objem vyhovuje.

• Jednoduchá obsluha
    • Tichý chod
    • Použito v autě na 12 V , ve stanu v kempu na 230 V a pití bylo dobře vychlazené
    • Některé PET láhve se na výšku nevejdou

Výrobek splnil mé očekávání

10 kg
Objem
30 l

Chladící box elektrická chladnička do auta Clatronic KB 3538

Tato autochladnička je ideální pro kempování, cestování ale i nakupování.

• Energetická třída A++
  • Vhodná pro chlazení a ohřev
  • Kapacita (hrubá kapacita): cca. 30 litrů max.
  • Chlazení integrovaným ventilátorem
  • Výkonný, bezúdržbový systém chlazení / topení
  • Funkce úspory energie
  • Dvojité plastové pouzdro s vysokou izolační funkcí
  • Speciální gumové těsnění ve víku, pro snížení kondenzace
  • Kontrolky pro funkce chlazení a ohřívání
  • Skládací rukojeť
  • Odnímatelné víko
  • Prostor pro skladování kabelu

Příslušenství: -12 V spojovací kabel (odpojitelný), 230 V kabel (odpojitelný)

Napájení:

• Síťový adaptér: DC 12 V, 40/48 W
  • Síťový adaptér: AC 220–240 V, ~ 50/60 Hz, 50/58 W, 9 W (režim ECO)

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v ivatofi

• + Dostatečný objem. 1,5l i 2l se vejdou (mimo místo pod chladící jednotkou)
    • + Tichý větrák
    • + 12V a 230V kabel prakticky schovaný ve víku
    • + standardní cena (2,1k) srovnatelná s konkurencí
    • - mohla by mít nožičky a chodit sama z domu do auta a zpět podle potřeby. ;-)
    • - nic dalšího mě nenapadá

Doporučuji ke koupi, pokud Vám její objem vyhovuje.

• Jednoduchá obsluha
    • Tichý chod
    • Některé PET láhve se na výšku nevejdou

Výrobek splnil mé očekávání

• , zakoupeno v ivatofi

• velikost, cena, možnost 12 a 220 V napětí !
    • zatím nevím krátká doba na vyzkoušení

spokojenost

• , zakoupeno v Alza.cz

produkt jsem koupil na doporučení prodavače

• velikost prostoru uložení
    • výkon chlazení/ohřevu
    • "kvalitní" provedení (s ohledem na plast)
    • eko režim
    • použitelnost 12/240V
    • dobrá značka výrobce
    • dobrá izolace
    • nenašel jsem

Koupeno za výbornou cenu ! www.ab-com.cz
    Za tuto cenu je to bezkonkurenční výrobek který mě celkově ukecal ke koupi pro zahradní chatku nebo auto ...
    Chlazení funguje dostatečně dobře i v dnešních horkách a obsah je skutečně studený ! Kvalitní izolace bytelnost i když plastová tak dobře plní funkci uchování chladu .
    To co jsem měl v minulosti půjčené se nedá s tímto produktem srovnat! (je to vyšší level)
    Umí nejen chladit ale přitopit má kupodivu usporný EKO režim a je pro 12 i 240V což někdy není samozřejmostí .
    Má oddělitelný prostor a vnitřní obsah až 30l což je velké plus.

• , zakoupeno v ivatofi

• s výrobkem jsem spokojena

• možnost ohřevu
    • plasty u ovládání vypadají lacině
    • nejsou popsány jednotlivé přepínače na ovládacím panelu

Poměrně solidní lednice na cesty, která má i ohřev. Měl jsem možnost ji porovnat s jinou dostupnou ledničkou, nicméně starším typem a rozdíl v chlazení byl poznat hned. Vypínání lednice během poklesu napětí fungovalo. Výhodou je napájení jak 230V, tak palubní napětí 12V. Příjemná je i dělící mřížka na vkládané potraviny či PET lahve. Co mi ale určitě vadilo na této lednici, že za danou cenu určitě už mohli na ovládacím panelu popsat jednotlivé přepínače. Poprvé když jsem ještě za tepla četl návod jsem si to při cestě pamatoval, nicméně podruhé po několika měsících co jsem ji znovu použil, jsem si musel znovu přečíst návod abych věděl co, kde a jak. Takže určitě si budete muset poradit lihovkou jako já :) Je to ale pod krytem, takže to není vidět.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Chladí dobře a rychle, zatím vyzkoušeno jen v domácí síti.

Zatím spokojenost.