Nejnovější recenze ze sekce Přenosné lednice

Sencor SCM 4233BL

Sencor SCM 4233BL

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. června 2022

(naposledy upraveno 16. června 2022)

• lehká
  • velká spotřeba elektřiny
  • mizerné chlazení

Rozhodně to nemá podle obrázku kompresor,ale jen peltierův článek.Toto není plnohodnotná lednička do auta.To by vycuclo baterku po jednom dni.Na nějaké menší schlazení se to dá použít,ale musí se tam vložit nějaké chladící polštářky nebo zmrzlá pet flaška s pitím,pak by to možná den udrželo nějakou rozumnou teplotu. Nemáte v popisu nic o kompresoru? a co je toto:
Chladím i ohřívám
Výkonným kompresorem umožňuji chlazení až 16 °C pod okolní teplotu a ohřívání do rozmezí 50-60 °C. ,

V parametrech produktu máte ,že je kompresorová,pak se to zobrazuje i mezi kompresorovými chladničkami a zbytečně to mate lidi.

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Tato lednička má větrák ,v popisu o produktu informaci o kompresoru neuvádíme. Na cestách při zapnutém motoru vybití baterie nehrozí. V příslušenství se nachází i napájecí kabel, tak že je možné ledničku napájet z elektrické sítě a není tedy nutné, aby byla na dovolené připojena pouze k autobaterii. S pozdravem Team Sencor Care.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. června 2022

Zakoupeno v Alza.cz

Opravdu dobře chladí

Ověřený zákazník Alza.cz AAA

Přidáno: 9. června 2022

Zakoupeno v Alza.cz

velka lednice , krasna, za momentalne bezkonkurencni cenu . v provozu zatim nevyzkousena

Ardes TK 44

Ardes TK 44

Ověřený zákazník 4home.cz Anka

Zakoupeno v 4home.cz

malá , ale svůj účel plní.

Dometic Tropicool TCX 21

Dometic Tropicool TCX 21

Ověřený zákazník PH-MOTOR Fido

Zakoupeno v PH-MOTOR

Super

Ověřený zákazník DALIX.CZ Aleš

Zakoupeno v DALIX.CZ

• Zatím testujeme. Vše co je napsáno v předešlých recenzích tento výrobek dělá. Za 20 minut teplota dosáhla 4 stupně. Prostě super výrobek.

Ověřený zákazník DALIX.CZ Karel

Přidáno: 30. května 2022

Zakoupeno v DALIX.CZ

Tento typ mně byl doporučen

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Milena Jelínková

Přidáno: 27. května 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

S produktem problém není, ale s tím, že jako zaměstnanec objednám zboží, nepřijde mi potvrzení objednávky ani faktura, ale formulář na vrácení zboží a ohodnoťte nákup. A když si zavolám, min. 5 minut než se proklikám na to co potřebuji, tak mi paní oznámí, že fakturu nepošle, protože nejsem majitel firmy a ať si zavolá sám??? To bych byla asi brzo bez práce. Nevím, v čem je problém zaslat fakturu na uvedený mail při objednávce. Raději nic nechtít a nekupovat...

Teesa TSA5004

Teesa TSA5004

Ověřený zákazník atoselektro.cz Radek At.

Přidáno: 27. května 2022

Zakoupeno v atoselektro.cz

• lehká
  • Tichá
  • Hezká barva

Zatím po jednom výletu vše OK, tichá, funguje jak má.

Ověřený zákazník DALIX.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 26. května 2022

Zakoupeno v DALIX.CZ

• Tichá, lehká a prostorná lednice
  • Ověřená značka
  • Jednoduché ovládání
  • LED v lednici stále svítí, není to závada, ale vlastnost
Waeco CoolFreeze CDF-18

Waeco CoolFreeze CDF-18

Ověřený zákazník COOLBOXES.EU KVPetr

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v COOLBOXES.EU

• Velice rychle chladí/mrazí
  • Mírná nevýhoda je poměrně krátký napájecí kabel (asi 1m), který nám stačí k zásuvce v autě jen tak tak, bude třeba dokoupit prodlužovák.

Chladničku jsme ihned v den doručení vyvezli na nákup do Německa, během cesty trvající asi 45 minut se bez problémů vymrazila na -3C, přitom v autě bylo přes 25C, takže bylo možné bez problémů nakoupit a dovézt i chlazené a mražené potraviny. Takže spokojenost.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Milda

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• je velký
  • nepotřebuje elektřinu
  • pro velký prostor potřebuje více chladících vložek

Používám na výlety,pobyt na zahrádce mimo bydliště,při oslavách,kdy lednička už je plná,se taky hodí.

ENGEL MT45-S

ENGEL MT45-S

Ověřený zákazník DALIX.CZ Radek

Přidáno: 24. května 2022

Zakoupeno v DALIX.CZ

Kvalitní produkt. Perfektní zpracování, žádná umělohmotná krabice. Dělá přesně to, co je uvedeno v manuálu, hlučnost v reálu skoro o 20 Db nižší, než je uváděno. V mém případě běží na ostrovní EV systém, přesně se dá nastavit teplota, umí opravdu až - 18 C. Po týdnu provozu v kuse maximální spokojenost. Cena vyšší, ale kvalita také.

Dometic CFF-20

Sencor SCM 2224BL

Ověřený zákazník MALL.CZ Valdyz

Přidáno: 18. května 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

• U výrobku jsou nepravdivé informace. Obchod popisuje, že lze chladit až 6 lahví, 1,5L. A poskládá se jich tam sotva tři. Kdyby výrobci používali hlavu, tak spodek vyrobí o pár centimetrů vyšší aby nepřekáželo chladící zařízení. Kvůli tomuto jsem vracel zboží objednané u Alzy. A od Mall mě přijde jiný výrobek, se stejným problémem. Mám neskutečnou zlost.

Reakce značky Sencor

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Informaci jsme ověřili a můžeme Vám garantovat, že do chladničky lze vložit 4x 1,5litrovou lahev. Informace na webových stránkách bude v nejbližší době opravena. Nabízíme Vám možnost kontaktovat nás na adrese [email protected], kde se s Vámi dohodneme na dalším postupu.
Tým Sencor Care
www.sencor.cz

Compass Alpicool 30 L

Compass Alpicool 30 L

Ověřený zákazník Autodoplňky prodej Líba

Přidáno: 18. května 2022

Zakoupeno v Autodoplňky prodej

chladí rychle, při napájení z baterie má nečekaně malý odběr

Maxy BR7004

G21 C&W 45 l

Ověřený zákazník Elektrochram Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. května 2022

Zakoupeno v Elektrochram

Kratky cas na hodnoceni! Po zapnuti funguje. Zda se ze je kvalitne vyrobeny.

Alpicool LG C40

Alpicool LG C40

Ověřený zákazník isix.cz Martin

Přidáno: 2. května 2022

Zakoupeno v isix.cz

• Doma v obýváku funguje, chladím víno. Uvidíme jak bude chladit v autě v letních měsících.

Lednička se mi líbí, vybral jsem si pro její jednoduchý vzhled, který bude ladit, ( stříbrná metalíza ), s kuchyňskou v obytném autě, která stříbrná a červená.
Už se na to těším, člověk si má dělat radosti.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]