Blackmont Car TwinCooler 33l

Produkt nemá žádné parametry.

Funguje dobře.

• Žádná

Lednice absolutně nefunguje,dělá si co chce.1.kus jsem reklamoval hned druhý den,nechladila,byla hlučná,nevypínala.Byla mi vyměněna hned za druhý kus a ten byl ještě horší,ta se spínala sporadicky a po chvíli házela chyby E3.Třetí lednici už jsem odmítnul a budou mi vráceny peníze.Strávil jsem akorát spoustu času se zkoušením lednice a ježděním na pobočku.Rozhodně bych už nikdy lednici této značky nekoupil.Mám teď podstatně dražší a vůbec toho nelituju,ta funguje bez chyby.

Produkt nemá žádné parametry.

Praktická kompresorová autochladnička se dvěma chladicími prostoryPokud je jízda autem vaším denním chlebem nebo rádi objevuje nová místa v karavanu, tak zcela jistě řešíte otázku, jak během cest uchovat potraviny. Spolehlivým řešením může být kompresorová chladnička Blackmont Car TwinCooler o celkovém objemu 33 litrů se dvěma oddělenými chladicími prostory, ve kterých můžete nastavit různou teplotu. Autochladničku využijete jak v osobním (12 V), tak i nákladním automobilu či karavanu (24 V), ale lze ji zapojit i do jakékoliv klasické 100–230V zásuvky – všechny adaptéry jsou součástí balení. Vysoce výkonný kompresor s DC invertorovou technologií zajišťuje vysokou spolehlivost, dlouhou živostnost a velmi tichý chod.Dva režimy použití a intuitivní ovládáníIzolační vrstva bez obsahu fluoridů poté poskytuje kvalitní tepelnou ochranu a nízkou spotřebu energie autochladničky. Autochladnička Blackmont Car TwinCooler disponuje funkcí rychlého zchlazení, kdy během velmi krátké doby vychladí vnitřní...

1zákazník doporučuje produkt

Funguje dobře.