Dometic CombiCool RC 1200 EGP 50mbar

Chladící účinek
30 °C
Provoz na plyn

• , zakoupeno v DALIX.CZ

Zatím jsem zkoušel jen zapnutí.Byl jsem překvapen tichostí lednice.Je tak tichá,že by byla vhodná kontrolka o zapnutí.(myslel jsem,že není funkční.) Při zkoušce plynem jsem měl podobný problém,ale pak jsem našel plamínek,tak už vím ,kam se dívat.Nevím jak zjistím,když dojde plyn,ale asi se to musí hlídat.

• , zakoupeno v DALIX.CZ

Je úplně super a výhody kombinace lednice jak na plyn tak elektrika. Máme ji na zahradě kde nemáme proud proto jsem volil tu to lednice protože jde i na plyn.

Doporučuji cestovní do karavanu to je super

16 kg
Objem
41 l
Chladící účinek
30 °C
Provoz na plyn

Mobilní chladnička je komfortní a mnohostranně využitelná chladnička pro kempy a karavany. Předností ledničky jsou 3 volitelné zdroje energie (plyn, 12V nebo 230V) a absolutně tichý chod.

Zabudovaný piezo zapalovač. Plynový ventil s hlídačem plamene. Termostatická regulace při provozu na 230V AC.

• Recenze

• Ukázka kempingových chladniček

• Ukázka připojení plynu k chladničce Dometic

Doporučuji cestovní do karavanu to je super

• , zakoupeno v DALIX.CZ

• Na týdení pobyt na rybách je akorát

Vyzkoušena zatím jenom jednou doma,ale šlape dobře

• , zakoupeno v DALIX.CZ

• Na 2 kilovou bombu jela 10 dni na plno , možná by jela déle , ale museli jsme ji vypnout. Udělá i trochu ledu

• Opravdu chladí velice dobře
    • Naštěstí vydrží velice dlouho udržet potraviny chladné
    • Bohužel za jízdy v karavanu nechladí vůbec. Zřejmě při neustálém"poskakování"nadojde ke kolování chladiva.

Pokud stojí v rovině jak uvádí výrobce chladí skvěle.
    Za jízdy je nepoužitelná.

• , zakoupeno v DALIX.CZ

Velmi dobrá a úsporná na pb.