Guzzanti GZ 24E

Objem
24 l
Ohřev

• , zakoupeno v OKAY.cz

Nemohu posoudit. Dosud jsem produkt nedostal.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• chladí o cca 15° pod okolní vzduch

pro plný výkon nesmí být zapnut ECO režim

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

Trochu hlučná na vyšší výkon ,ale i v těch dnešních vedrech chladí dobře

5.5 kg
Objem
24 l
Ohřev

Kvalitní izolace

S chladicím boxem Guzzanti GZ 24E můžete vyrazit na výlet či dovolenou i s nachystanou svačinou a vychlazeným pitím vždy po ruce. V režimu ECO dosahuje energetické třídy A++, která vám zajistí nízkou spotřebu elektrické energie. Autochladničku lze zapojit do 12 V zásuvky zapalování i do sítě 220 - 240 V. Vysoce kvalitní izolace a utěsnění víka zaručí dokonalou ochranu proti úniku studeného vzduchu nebo tepla.

Tichý bezkontaktní motorek

Termoelektrický chladicí box chladí až o 18 °C pod okolní teplotu a udržuje tak potraviny a nápoje v chladu. Pokud byste však potřebovali udržet potraviny teplé, box ohřívá až na teplotu 60 °C. Světelné kontrolky vám vždy ukážou, zda box právě chladí nebo ohřívá. Červená kontrolka signalizuje ohřev a zelená chlazení. Chladnička nabízí objem 24 litrů, který pojme velké množství pochutin pro celou rodinu. Celý chod zajišťuje tichý bezkontaktní motorek s dlouhou životností. Nízká hmotnost a praktické držadlo zaručují snadnou manipulaci a pohodlné přenášení.

• , převzato z Heureka.sk

Super chladnička za dobrú cenu. A ten jej úžasný dizajn...

• chladí, hřeje
    • praktická boční kapsa

výrobek doporučuji

• , zakoupeno v OKAY.cz

Nemohu posoudit. Dosud jsem produkt nedostal.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• chladí o cca 15° pod okolní vzduch

pro plný výkon nesmí být zapnut ECO režim

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dobře chladí a udržuje vás v pohodě, poskytuje slíbenou úroveň. Je praktické, že na přední straně bedny je kapsa na kabely. Lze jej také napájet z elektrické sítě, což pro mě bylo důležitým faktorem.
    • Mohu uvést jen několik věcí, kterých jsem si byl vědom před objednáním (poměrně pomalé chlazení, kondenzace kapající dovnitř, žádné vodítko bezpečnostního pásu, když jsem ho položil na sedadlo v autě... ), ale ty jsou v rámci snesitelné kategorie...

Dobře navržené a dobře fungující zařízení. Používal jsem ji v autě a v některých ubytovacích zařízeních, kde nebyla na pokoji lednička, byla tato náhrada. V obou případech obstála ve zkoušce času...

• , zakoupeno v MALL.CZ

Trochu hlučná na vyšší výkon ,ale i v těch dnešních vedrech chladí dobře

• , zakoupeno v ecmarket.cz

nelze hodnotit produkt, který nebyl dodán

• je krásna a ticha a dobre chladiii

doporucuji

• , zakoupeno v NašeObchody.cz

• Chladnička je velmi pěkná, praktická je i zarážka zespod víka, aby víko nepadalo dolů. Rovněž kapsička se hodí na uložení kabelů a drobností.
    • Nic.

Již jsem uvedla vše výše. Jen dodám, že mě překvapil docela tichý chod. Samozřejmě, že je slyšet (vždyť je tam motorek), ale není to nijak výrazné. A co dodat » pátrala a vybírala jsem několik dní, našla mnoho typů, dokonce jsem i jednu autochladničku od jiného dodavatele vracela, ale tato je opravdu velmi pěkná, praktická a oproti jiným obchodům nejlacinější.