Indel B TB41A

Indel B TB41A autochladnička kompresorová 40litrů 12/24/230V přenosná lednička Autochladnička TB41A Indel B je bezesporu nejprodávanější kompresorová autochladnička na českém...
16 210 Kč
Doprava 470 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka KOBRAS - Caravanning & Camping s.r.o.

Info v obchodu470 Kč95 % • 150 recenzíDalší informace

• nízká cena
    • slabé zpracování
    • víko se snadno vylomí v pantech
    • problém s udržením teploty

Opětovně se potvrdilo „nevěř všemu co se píše na internetu“. Potřeboval jsem dobrou kompresorovou autochladničku na dietní potraviny a současně využit na léky, které musí být chlazeny, ale nikdy nesmí zmrznout. Objednal jsem model chladničky IndelB 41A na základě superlativ uváděných mnoha prodejci. Po obdržení jsem si provedl měření chlazení a k mému rozčarování jsem zjistil, že nastavená teplota 4°C je dosažena sice velmi rychle, ale nejprve teplota se dostala do mínusové hodnoty, potom se postupně navrátila k okolí 4°C a to v poměrně velkých výkyvech. Možná na klobásy stačí, ale ne na můj požadavek. Jak už to tak bývá po rozčarování s teplotou si začnete všímat dalších věcí. Vnitřní drátěný koš se hochům v číně moc nazadařil. Deformace se mi podařila násilím srovnat, ale zkřiva navařené dráty koše už ne. Pojišťovací řemínek na víku neplní funkci, takže je otázka času, kdy se vylomí panty víka. Naštěstí se mi podařilo domluvit s prodejcem a ten mi doporučil stejně velkou ledničku DOMETIC. Příplatek nebyl tak dramatický a když jsem porovnal zpracování, materiály a hlavně přesnou regulaci teploty.

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Kvalitní zpracování výborná funkce chlazení.
  • , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Velmi prostorna. Miska s vodou zamrzla do hodiny. Super.

17 kg
50 °C
Kompresorová
Ohřev

Indel B TB41A autochladnička kompresorová 40litrů 12/24/230V přenosná lednička

Autochladnička TB41A Indel B je bezesporu nejprodávanější kompresorová autochladnička na českém trhu. Pohání ji spolehlivý kompresor SECOP BD35F (dříve Danfoss), má objem 40 litrů, napájení 12/24/230V, osvětlení, madla, ochranu autobaterie před hlubokým vybitím, digitální ovládání a display. Chladí až do -20°C, teplota nastavitelná po 1°C. Pefektní polyuretanová izolace, velmi nízká spotřeba, vnitřní drátěný koš .... To je ve stručnosti Indel B TB41A.

Popis

Princip kompresorový

Chladicí účinek dT 50°C

Výkon (W) 45W

Indel B

Vnitří hrubý objem 40litrů umožňuje umístění 1,5 a 2litrových lahví nastojato a pojme vše potřebné na Vaši cestu. Pro pohodlnější manipulaci je zde drátěný koš, který umožňoje vyjmutí obsahu lednice a snadné přenesení, také zabraňuje přimrzání ke stěnám. Výparník je hliníkový(perfektní tepelná vodivost, korozivzdornost, nízká váha). Vnitřní prostor je rozdělen na dva (naprosto stejné jako např. Waeco CF-40), pro hluboké zmražení (samozřejmě jde o teplotu, kterou si nastavíte) ca 31l a pro chlazení ca 6,5l. V koši je odnímatelná přepážka viz připojené obrázky. Celý prostor je osvětlen elegantním modrým světlem.

Chladnička TB41A má dvě rychlosti kompresoru (funkce ECO a MAX), MAX pro rychlejší nachlazení na požadovanou teplotu, ECO pro nižší spotřebu energie a udržování nastavené teploty, i když i ve funkci ECo chladnička zvládne prostor velmi rychle nachladit. TB41A je osazena kompresorem Danfoss DB35F včetně kompletního napájecího systému, který umožňuje napájení autochladničky po celém světě. Napětí si chladnička zvolí automaticky sama, lze ji zapojit do 12V (osobní auta), 24V (nákladní auta), do 110V AC (USA), nebo do 230V AC.

Systém ochrany autobaterie proti hlubokému vybití. Máte tak vždy jistotu bezpečného startu vozidla!

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v COOLBOXES.EU

• nízká cena
    • slabé zpracování
    • víko se snadno vylomí v pantech
    • problém s udržením teploty

• Pěkně chladí. Velký objem.Možnost nastavení teploty.
    • Možná váha.

Rozhodně doporučuji. Potraviny a nápoje vydrží vychlazené.

• , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Kvalitní zpracování výborná funkce chlazení.
  • , zakoupeno v AUTOPROFI CZ

• Velmi prostorna. Miska s vodou zamrzla do hodiny. Super.
  • , zakoupeno v DALIX.CZ

• velmi spolehlivá, jsem spokojen.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• prostorná
    • výkonná
    • napájení 12/24/220V
    • docela těžká - 17kg
  • , zakoupeno v MALL.CZ

ješte jsem to nerozbalil

• Dobrá velká
    • Po vypršení záruky,unik chladiva z výparníku,Neopravitelný!!!!Měl jsem 2 tyto lednice.

Lednice na 2 roky a pak neopravitelný!!!!!!!

• , zakoupeno v PH-MOTOR

• chladí výborně