MobiCool T 26 DC

Objem
26 l

• , zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Som spokojna s dodanym tovarom.

Tento produkt som si vybrala pretoze autochladnicky tejto znacky su kvalitne a maju dobru cenu.Pacilo sa mi to , ze autochladnicka bola dodana v priebehu dvoch dni, aj ked som si ju objednala z Ceskej republiky, musim pochvalit velku ochotu doprucit tovar zo strany dovozcu.Produkt sa pouziva zatial dobre a doporucila, by som tento tovar aj svojim znamim.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• měl jsem možnost srovnávat s jinými výrobci a jsem s ní velmi spokojen.dobrá cena.
    • nutnost dokoupit trafo na 220v.

doporučuji.

Objem
26 l

Vychutnejte si příjemně vychlazené nápoje v horkých letních dnech při cestách automobilem nebo ve svém obytném přívěsu.
  • Chladící systém: Pasivní (prostř. chladících aku)
  • Využitelný obsah (litr): 26

• Výška (cm): 39,5
  • Hloubka (cm): 39,6
  • Hmotnost (kg): 2,55

• , zakoupeno v GSMTelefony.cz

• Som spokojna s dodanym tovarom.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• nutnost dokoupit trafo na 220v.

doporučuji.