Waeco TropiCool TC-21 FL

Objem
21 l

• kvalita za dobrou cenu
    • nenašla jsem

Vřele doporučuji obchod PH Motor. Výborná komunikace a okamžité odeslání. Tak to mám ráda :)

• Perfektně funguje i v horkém létě, vážně vychladí i na 2st. Celsia
    • Přijatelná cena - poměr cena/výkon.

Dobře chladí
    Hlučnější při plném výkonu -v autě ale nevadí

6 kg
Objem
21 l

NEJDOPORUČOVANĚJŠÍ LEDNICE DLE TESTŮ.

• autolednice TropiCool TC 21FL

Lednice chladí v režimu chlazení až 30°C pod okolní teplotu a v řežimu ohřevu, hřeje na teplotu +65°C. Lednice má regulaci teploty - v režimu chlazení na teplotu v rozmezí +1°C až +15°C a +50°C až +65°C v režimu ohřevu.

Do lednice lze umístit 2,0 litrové láhve.

Objem: 20 litrů
Napětí: 12V/24V DC, 230V AC
Výkon: 12V DC - 46W, 24V DC - 50W, 230V AC - 64W
Rozměry d/v/š: 450x420x303mm
Hmotnost (kg): 6,0
Energetická třída: A (120kWh/annum)
Hlučnost: 54dB

• kvalita za dobrou cenu
    • nenašla jsem

• Perfektně funguje i v horkém létě, vážně vychladí i na 2st. Celsia
    • Přijatelná cena - poměr cena/výkon.

Dobře chladí
    Hlučnější při plném výkonu -v autě ale nevadí

• , zakoupeno v DALIX.CZ

• Praktická velikost a objem pro rodinnou dovolenou
    • Rychlé předchlazení

Vybírala jsem podle popisu a vysvětlení na stránkách obchodu, které byly velmi nápomocné. Lednička, kterou jsem vybrala, se pro naše účely velmi osvědčila.

• , zakoupeno v DALIX.CZ

Kvalitní a dostačující lednice na cesty. Mám již druhou a jsem velmi spokojen. První se mnou byla 15 let na cestách a odešla na zasloužilý odpočinek.

• , zakoupeno v DALIX.CZ

Po neblahé zkušenosti, s předešlým produktem, je tato lednice, jako z říše snů. Vypadá luxusně, perfektně chladí a těsní...takže...za mě super

• Kvalitní produkt.
  • , zakoupeno v PH-MOTOR

Měli jsme lednici na dovolené a je super,vřele doporučuji.

• , zakoupeno v DALIX.CZ

• Lednička, která opravdu chladí a izoluje!
    • Nastavíte požadovanou teplotu a pak už se o nic nestaráte, lednička sama zapne když teplota stoupne
    • Teplota skutečně klesne o 20-25st. oproti okolí
    • Nesráží se vlhkost zevnitř na víku, takže nemusíte potraviny balit do sáčků aby se vám všechno nerozmočilo (jako se to musí dělat u levnějších ledniček)
    • Dlouhý kabel na 12V i 220V
    • Odolné plasty a kvalitní zpracování

Vyšší cena než u běžných značek a modelů, ale za to opravdu funguje!

Jsem spokojený.